Kadıköy Mobil Oto Ekspertiz

 

Kadıköy mobil oto ekspertiz diye arama yaptığınızda çok fazla seçenek olmadığı göreceksiniz. Bizler burada sizlere hızlı güvenilir ve gerçek ekspertiz hizmeti veriyoruz. Satın almak istediğiniz veya satışa çıkaracağınız araç Kadıköy ilçe sınırları içerisinde ise, aracın yanına gelmenize gerek kalmadan biz sizin adınıza gidip araca Ekspertiz yapıyoruz.

Satışa çıkaracağınız aracın Kaporta, Boya, Motor durumunu gelip yerinde inceleyip raporlayalım. Gerçek değerinde satın zarar etmeyin !

Zamandan Tasarruf Edin !

Satın alacağınız aracın bilgilerini bizim ile paylaştıktan sonra biz hemen araç sahibi ile randevulaşıp araca bulunduğu yere gidip ekspertiz yapıyoruz.

Bu hizmetin size sağlayacağı avantaj şöyle : Örneğin firmada çalışıyorsunuz ve bir araç beğendiğiniz bu aracın yanına gittiniz ve ekspertiz yaptırdınız. Daha sonra araç sahibinin size söylediğinin haricinde başka kusurları olduğu gördünüz ve almaktan vazgeçtiniz.

Bir zaman sonra tekrar bir araba buldunuz ve almak için izin istediğinizde iş yerinizde bir takım sıkıntılar olacaktır. İşte bu ve benzeri olayları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz  hizmetimizden faydalanın zamandan tasarruf ederek doğru ekspertiz bilgilerine hemen ulaşın

Şehir Dışından Araba Almak İçin Gelenler

Şehir dışından kadıköy’e araba almak için gelmek isteyebilirsiniz. Fakat satın almak istediğiniz aracın ekspertiz durumu nasıl ? acaba araç sahibinin ilanda anlattığı gibimi ? yoksa resimdeki ile hiç alakası olmayan bir araçla karşılaşacaksınız ? acaba aracın görmediğiniz kusurlarımı var ? işte bu ve benzeri durumları yaşamak, Nakit ve vakit kaybı yaşamak yerine biz sizin yerinize kadıköy’deki araca gidip bakıyor ekspertizini yapıyor ve raporu sizlere anında ulaştırıyoruz.

Şehir dışından gelipte hayal kırıklığı yaşamak yerine, gönderin bize araç bilgilerini biz aracı a’dan z’ye tüm noktalarını inceleyelim. Şehir dışından İstanbul’a bilinmez bir arabaya gelmek yerine, Ekspertizi yapılmış boyalı değişen parçalar tespit edilmiş, rapor önünüzde olan aracamı gelmeyi tercih edersiniz ?

Satışa çıkaracığınız Aracın Ekspertiz Durumunu Öğrenin

Kadıköy’de Satmak istediğiniz aracın gerçek ekspertiz durumunu öğrenmeniz sizin için önem arz etmektedir. Ekspertiz durumunu bilmediğiniz bir aracı ilana koyduğunuzda satın alamaya gelecek kişi aracı ekspertize götürdüğünüzde sürprizler ile karşılarsanız bu durum sizi zorda bırakır mahcub olur ve aynı zamanda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. İşte tamda bu ve bu gibi durumları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca satışa koyduğunuz aracın ekspertiz bilgilerini bilirseniz gerçek değerinde satarak minumum zararla aracınızı satmış olacaksınız.

Mobil araç ekspertiz fiyat listemize bakarak size uygun paketi seçerek şimdi bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kadıköy’ün Tüm Mahallerine Ekspertiz Hizmeti

Satın alacağınız veya satışa çıkaracığınız araç kadıköy ve çevresinde hangi mahallesinde olursa olsun dert etmeyin. Hemen gidip, gelip sizin adınıza bakalım ekspertiz yapalım raporunuz anında size gelsin.

Kadıköy Şu mahallerine mobil oto ekspertiz hizmeti vermekteytiz : 19 MAYIS MAHALLESİ ACIBADEM MAHALLESİ BOSTANCI MAHALLESİ CADDEBOSTAN MAHALLESİ CAFERAĞA MAHALLESİ

DUMLUPINAR MAHALLESİ EĞİTİM MAHALLESİ ERENKÖY MAHALLESİ FENERBAHÇE MAH ALLESİ FENERYOLU MAHALLESİ

FİKİRTEPE MAHALLESİ GÖZTEPE MAHALLESİHASA NPAŞA MAHALLESİ KOŞUYOLU MAHALLESİ KOZYATAĞI MAHALLESİ MERDİVENKÖY MAHALLESİOSMANAĞA MAHALLES İ

RASİMPAŞA MAHALLESİAHRAYICSEDİT MAHALLESİSUADİYE MAHALLESİ ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ inden satın alacağınız veya satışa çıkaracağınız araca gelip yerinde mobil oto ekspertiz yaparak anında raporluyoruz.