Kadıköy Oto Ekspertiz

Ana sayfa | Kadıköy Oto Ekspertiz

Kadıköy Oto Ekspertiz Artık Çok Kolay !

Kadıköy oto ekspertiz diye arama yaptığınızda çok fazla seçenek olmadığı göreceksiniz. Bizler burada sizlere hızlı güvenilir ve gerçek ekspertiz hizmeti veriyoruz. Satın almak istediğiniz veya satışa çıkaracağınız araç Kadıköy ilçe sınırları içerisinde ise, aracın yanına gelmenize gerek kalmadan biz sizin adınıza gidip araca Ekspertiz yapıyoruz. Satışa çıkaracağınız aracın Kaporta, Boya, Motor durumunu gelip yerinde inceleyip raporlayalım. Gerçek değerinde satın zarar etmeyin !

Mobil Oto Ekspertiz Kadıköy İle Zamandan Tasarruf Edin !

Satın alacağınız aracın bilgilerini bizim ile paylaştıktan sonra biz hemen araç sahibi ile randevulaşıp araca bulunduğu yere gidip ekspertiz yapıyoruz. Bu hizmetin size sağlayacağı avantaj şöyle : Örneğin firmada çalışıyorsunuz ve bir araç beğendiğiniz bu aracın yanına gittiniz ve ekspertiz yaptırdınız. Daha sonra araç sahibinin size söylediğinin haricinde başka kusurları olduğu gördünüz ve almaktan vazgeçtiniz. Bir zaman sonra tekrar bir araba buldunuz ve almak için izin istediğinizde iş yerinizde bir takım sıkıntılar olacaktır. İşte bu ve benzeri olayları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz  hizmetimizden faydalanın zamandan tasarruf ederek doğru ekspertiz bilgilerine hemen ulaşın

Şehir Dışından Araba Almak İçin Gelenler

Şehir dışından kadıköy’e araba almak için gelmek isteyebilirsiniz. Fakat satın almak istediğiniz aracın ekspertiz durumu nasıl ? acaba araç sahibinin ilanda anlattığı gibimi ? yoksa resimdeki ile hiç alakası olmayan bir araçla karşılaşacaksınız ? acaba aracın görmediğiniz kusurlarımı var ? işte bu ve benzeri durumları yaşamak, Nakit ve vakit kaybı yaşamak yerine biz sizin yerinize kadıköy oto ekspertiz hizmetimiz ile araca gidip bakıyor ekspertizini yapıyor ve raporu sizlere anında ulaştırıyoruz. Şehir dışından gelipte hayal kırıklığı yaşamak yerine, gönderin bize araç bilgilerini biz aracı a’dan z’ye tüm noktalarını inceleyelim. Şehir dışından İstanbul’a bilinmez bir arabaya gelmek yerine, Ekspertizi yapılmış boyalı değişen parçalar tespit edilmiş, rapor önünüzde olan aracamı gelmeyi tercih edersiniz ?

Satışa çıkaracığınız Aracın Ekspertiz Durumunu Öğrenin

Kadıköy’de Satmak istediğiniz aracın gerçek ekspertiz durumunu öğrenmeniz sizin için önem arz etmektedir. Ekspertiz durumunu bilmediğiniz bir aracı ilana koyduğunuzda satın alamaya gelecek kişi aracı ekspertize götürdüğünüzde sürprizler ile karşılarsanız bu durum sizi zorda bırakır mahcub olur ve aynı zamanda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. İşte tamda bu ve bu gibi durumları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca satışa koyduğunuz aracın ekspertiz bilgilerini bilirseniz gerçek değerinde satarak minumum zararla aracınızı satmış olacaksınız. Mobil araç ekspertiz fiyat listemize bakarak size uygun paketi seçerek şimdi bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kadıköy’ün Tüm Mahallerine Oto Ekspertiz Hizmeti

Satın alacağınız veya satışa çıkaracığınız araç kadıköy ve çevresinde hangi mahallesinde olursa olsun dert etmeyin. Hemen gidip, gelip sizin adınıza bakalım ekspertiz yapalım raporunuz anında size gelsin. Kadıköy Şu mahallerine mobil oto ekspertiz hizmeti vermekteytiz : 19 Mayıs mahallesi,Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahra-ı Cedid mahallesi, Suadiye, Zühtüpaşa mahallelerinden satın alacağınız veya satışa çıkaracağınız araca gelip yerinde mobil oto ekspertiz yaparak anında raporluyoruz. Kadıköy oto ekspertiz

Müşteri Yorumları

Kadıköy’de araç beğendim. Fakat kendim Avcılar’da ikamet ediyordum. Hasarivarmi.com mobil oto ekspertiz yaptığını öğrendim. Kadıköy’deki aracı hemen gidip adıma ekspertiz yaptılar ve aracı satın aldım teşekkür ederim.
Mustafa Bey
Kadıköy’de bir araç vardı ilanda Nissan Juke. Benzinli otomatik vites. Aracı almak istiyordum ama kadıköy’de tanıdığım biri olmadığı için ekspertiz yaptıramıyordum. Hasarivarmi.com mobil oto ekspertiz hizmeti ile araca ekspertiz yaptırdım ve hemen kapora gönderdim. Ertesi günde gidip aracı satın aldım.
Dursun Bey
Kadıköy’de 2018 Model bir Renault Megane araç beğendim. Fakat araca gidip bakacak vaktim olmadığı için hasarivarmi.com ile iletişime geçtim. Araca benim adıma gidip baktılar fakat aracın kilometresinin düşürüldüğünü tespit ettiler. Beni km düşürülmüş araç almaktan kurtardıkları için kendilerine çok teşekkür ederim.
Kenan Bey