Kadıköy Oto Ekspertiz

Kadıköy Mobil Oto ekspertiz

Kadıköy Oto Ekspertiz Artık Çok Kolay Sadece 200 TL !

Kadıköy oto ekspertiz diye arama yaptığınızda çok fazla seçenek olmadığı göreceksiniz. Bizler burada sizlere hızlı güvenilir ve gerçek ekspertiz hizmeti veriyoruz. Satın almak istediğiniz veya satışa çıkaracağınız araç Kadıköy ilçe sınırları içerisinde ise, aracın yanına gelmenize gerek kalmadan biz sizin adınıza gidip araca Ekspertiz yapıyoruz.

Satışa çıkaracağınız aracın Kaporta, Boya, Motor durumunu gelip yerinde inceleyip raporlayalım. Gerçek değerinde satın zarar etmeyin !

Zamandan Tasarruf Edin !

Satın alacağınız aracın bilgilerini bizim ile paylaştıktan sonra biz hemen araç sahibi ile randevulaşıp araca bulunduğu yere gidip ekspertiz yapıyoruz.

Bu hizmetin size sağlayacağı avantaj şöyle : Örneğin firmada çalışıyorsunuz ve bir araç beğendiğiniz bu aracın yanına gittiniz ve ekspertiz yaptırdınız. Daha sonra araç sahibinin size söylediğinin haricinde başka kusurları olduğu gördünüz ve almaktan vazgeçtiniz.

Bir zaman sonra tekrar bir araba buldunuz ve almak için izin istediğinizde iş yerinizde bir takım sıkıntılar olacaktır. İşte bu ve benzeri olayları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz  hizmetimizden faydalanın zamandan tasarruf ederek doğru ekspertiz bilgilerine hemen ulaşın.

Ekspertizde Neleri Kontrol Ediyoruz ?

  • KAPORTA & BOYA
  • MOTOR MEKANİK
  • İÇ AKSAM
  • DIŞ AKSAM
  • ŞASE & PODYA
  • ELEKTRONİK ARIZA TESPİTİ
  • ÖN TAKIM & ARKA TAKIM
  • LASTİK & STEPNE
  • SÜRÜŞ TESTİ

Şehir Dışından Araba Almak İçin Gelenler

Şehir dışından kadıköy’e araba almak için gelmek isteyebilirsiniz. Fakat satın almak istediğiniz aracın ekspertiz durumu nasıl ? acaba araç sahibinin ilanda anlattığı gibimi ? yoksa resimdeki ile hiç alakası olmayan bir araçla karşılaşacaksınız ? acaba aracın görmediğiniz kusurlarımı var ? işte bu ve benzeri durumları yaşamak, Nakit ve vakit kaybı yaşamak yerine biz sizin yerinize kadıköy oto ekspertiz hizmetimiz ile araca gidip bakıyor ekspertizini yapıyor ve raporu sizlere anında ulaştırıyoruz.

Şehir dışından gelipte hayal kırıklığı yaşamak yerine, gönderin bize araç bilgilerini biz aracı a’dan z’ye tüm noktalarını inceleyelim. Şehir dışından İstanbul’a bilinmez bir arabaya gelmek yerine, Ekspertizi yapılmış boyalı değişen parçalar tespit edilmiş, rapor önünüzde olan aracamı gelmeyi tercih edersiniz ?

Satışa çıkaracığınız Aracın Ekspertiz Durumunu Öğrenin

Kadıköy’de Satmak istediğiniz aracın gerçek ekspertiz durumunu öğrenmeniz sizin için önem arz etmektedir. Ekspertiz durumunu bilmediğiniz bir aracı ilana koyduğunuzda satın alamaya gelecek kişi aracı ekspertize götürdüğünüzde sürprizler ile karşılarsanız bu durum sizi zorda bırakır mahcub olur ve aynı zamanda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. İşte tamda bu ve bu gibi durumları yaşamamanız adına mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca satışa koyduğunuz aracın ekspertiz bilgilerini bilirseniz gerçek değerinde satarak minumum zararla aracınızı satmış olacaksınız. Mobil araç ekspertiz fiyat listemize bakarak size uygun paketi seçerek şimdi bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kadıköy’ün Tüm Mahallerine Oto Ekspertiz Hizmeti

Satın alacağınız veya satışa çıkaracığınız araç kadıköy ve çevresinde hangi mahallesinde olursa olsun dert etmeyin. Hemen gidip, gelip sizin adınıza bakalım ekspertiz yapalım raporunuz anında size gelsin.

Kadıköy Şu mahallerine mobil oto ekspertiz hizmeti vermekteytiz : 19 Mayıs mahallesi,Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahra-ı Cedid mahallesi, Suadiye, Zühtüpaşa mahallelerinden satın alacağınız veya satışa çıkaracağınız araca gelip yerinde mobil oto ekspertiz yaparak anında raporluyoruz. Kadıköy oto ekspertiz

Kadıköy’de beğendiğim bir Ford Focus vardı. Zaman probleminden dolayı gidip bakmak ekspertiz yaptırmak gibi vaktim çok yoktu. Hasarivarmi.com benim adıma araca gidip ekspertiz yaptı ve raporu gönderdi. Bende bu şekilde ciddi anlamda zaman kaybı yaşamadan yeni arabamı satın aldım çok memnun kaldım

Derya Hanım

Satışa çıkarmak istediğim bir aracım vardı. Bir tane alıcı geldi ve bana arabamda olmayan şeyleri söylerek çok düşük bir rakam verdi. Bende Kadıköy’de oto ekspertiz yaptırabileceğim bir firma ararken hasarivarmi.com ile karşılaştım. Saolsunlar hemen gelip aracıma ekspertiz yaptılar ve aracımın ortalama satış değerini çıkardılar. Bu şekilde aracımı eder değerinde sattım ve benim binlerce lira zarardan kurtardıkları için kendilerine çok teşekkür ederim

Ahmet Bey

Ben İzmir’de ikamet ediyorum. İstanbul kadıköy’de bir araç beğendim fakat orda bir tanıdığım olmadığı için araca oto ekspertiz yaptıramadım. Daha sonra hasarivarmi.com‘a ulaştım ve saolsunlar benim adıma gidip araca bakıp  ekspertiz yaptılar ve raporu bana hem yazılı hem görsel olarak gönderdiler. Bende kafamda soru işareti olmadan gidip aracı satın aldım. Sizlerede tavsiye ederim.

Alper Bey