Mobil Oto Ekspetiz İstanbul Hakkında Merak Ettikleriniz Burada !

Sıkca Sorulan Sorular

Ana sayfa | Mobil Oto Ekspetiz İstanbul Hakkında Merak Ettikleriniz Burada !

SSS

Mobil oto ekspertiz hizmetimiz hakkında sıkça sorulanlar ? kafanıza takılanları sizler için yanıtladık. Burada bulamadığınız veya kafanıza takılan herhangi bir soru için çekinmeden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Satın Alacağım Araca Ekspertiz yapılması Gerekirmi ?

Bu konuda hakkında kesinlikle yaptırmalısınız demek yanlış olur. Fakat bugün ortalama 30 ila 70 bin TL’lik araba satın aldığınız aracın ekspertiz durumunu öğrenmekten daha tabii bir durum olamaz. Siz siz olun binlerce lira verip araba alırken bir kaç yüz liradan kaçmayıp alacağın araca mutlaka ekspertiz yaptırın.

Satışa Koyacağım Aracıma Ekspertiz Yaptırmam Gerekirmi ?

Bu sizin insiyatifinize kalmış bir durum fakat eğer ekspertiz yaptırırsanız bilinçli satıcı olursunuz ve satın almaya gelecek kişiye karşı net bilgileri söylersiniz ve süprizlere karşı önlem almış olursunuz.

Benim Yerime Gidip Araca Ekspertiz Yapıyormusunuz ?

Bizim kuruluş amacımız tam olarakta bu. Siz yerinizden hareket etmeden sizin yerinize müşteri ile buluşuyor satın almak istediğiniz araca ekspertiz yapıyoruz videolu ve raporlu bilgileri size mail yolu ile gönderiyoruz. Geriye sadece Noter’de aracınızı satın almak kalıyor.

Ekspertiz İşlemi Ne Kadar Sürüyor ?

Aracın yanına geldikten sonra 30 ila 45 dakika gibi zaman içerisinde bitiriyoruz.

Periyodik Olarak Ekspertiz Yaptırmak Gerekirmi ?

Hayır gerekmez. alırken ve satarken yaptılırmasını öneriyoruz.


Adınız (Gerekli)

E-Posta (Gerekli)

Konu

Mesajınız