RANDEVU İPTAL ŞARTLARI

+ HasariVarmi.com Mobil Oto Ekspertiz randevu kuralları iki taraflı değerlendirilmiş ve hazırlanmış olup, HasariVarmi.com Mobil Oto Ekspertiz ve ekspertiz yaptıran  kişilerin haklarını güvence altına almayı hedeflemiştir.

+ Size sunulan hizmetin yerinde yapıldığı göz önünde bulundurularak adres ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi iki taraf açısından  zaman ve diğer kayıpların önlenmesi için önem taşımaktadır.

+ HasariVarmi.com Mobil Oto Ekspertize randevu iptal talebinde bulunar ve Ödemenizi geri çekmez ve aynı kategoride bu hakkınızı daha sonra kullanmak istenmeniz durumunda kesinti yapılmaz yeni ekspertiz talebi ek ücret istenmeden gerçekleştirilir.

+ Hasarivarmi.com Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini ekspertiz işlemi gerçekleşmediği sürece sizinle iletişime geçen ekspertizimizle bağlantı kurarak değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

+ HasariVarmi.com Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini hava şartları  yol ve trafik durumu ve diğer sebeplerle Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz sizinde onayladığınız gün veya saatle değiştirme hakkı bulunmaktadır.

+ Ekspertiz Kuralları’nı onaylayan kişi yukarıda vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu yanlış veya yanıltıcı bilgi yada beyanda bulunduğunda  sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt etmiş sayılır.